ЛАДАНКА з филахтой Святого Спиридона Тримифунтского і Святого Миколая (Греція, о. Корфу)

ЛАДАНКА з филахтой Святого Спиридона Тримифунтского і Святого Миколая (Греція, о. Корфу)

ЛАДАНКА з филахтой Святого Спиридона Тримифунтского і Святого Миколая (Греція, о. Корфу) від компанії Церковна крамниця "Покрова" - церковне начиння - фото 1
200 ₴/компл.
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Луцьк
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 5 000 ₴
 Кур'єр компанії в м. Луцьк
500 - 5 000 ₴
 Делівері
500 - 5 000 ₴
 Міжнародна доставка
1 500 - 7 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата кур'єрові по м. Луцьк
 Оплата під час самовивезення по м. Луцьк

Опис

Подарунковий набір, який складається із:
ЛАДАНКА з филахтой Святого Спиридона Тримифунтского і Святого Миколая (Греція, о. Корфу) - 1 шт.
Коробочка - 1 шт.

Кулон з филахтой (з грец. – «благословення оберіг»), взятої з раки з мощами Спиридона Триміфунтського.

 Филахта (Filahta) знаходиться 40 днів в раку з мощами Спиридона Триміфунтського. Греки називають її благословенням від Спиридона.

Святитель Спиридон - великий святий всього православного світу. Мощі його ось уже понад 1700 років нетлінні.

Храму на о. Корфу, де покояться мощі Спиридона Триміфунтського

1. Мощі преподобного зберігають температуру людського тіла, у нього ростуть волосся і нігті, а одяг зношується. На Корфу популярно переказ про те, що Святий Спиридон багато ходить по світу і робить добрі справи, тому його взуття стоптуються. Щорічно черевики міняють, а стара пара стає шанованою реліквією для всього православного світу.

2. Спиридон Триміфунтський все життя робив добрі справи: годував бідних, давав притулок бездомним і за життя виявляв чудеса зцілення.

3. За своє праведне життя був наділений Господа дар прозорливості та зцілення хворих.

4. Іменно Спиридон довів єдність святої Трійці – у 325 році на першому Вселенському соборі, тримаючи цегла в руках, показав на його прикладі єдність Святої Трійці: з цегли пішов вогонь, потекла вода, а глина залишилася в руках Святого. «Це три стихії, а цегла - один. Так і Пресвята Трійця має три Особи, а Бог ЄДИНИЙ»

5. Спиридон Триміфунтський на Кіпрі під час посухи та неврожаю своєю молитвою зупинив стихійне лихо.

6. В один із днів до Спиридону Тримифунтскому прийшла жінка, яка тримала на руках мертву дитину. Святитель виголосив молитву, і немовля ожив. Побачивши це чудо, мати впала замертво, але після молитов до Господа Святитель повернув до життя і її.

 7. Коли розбійники вночі залізли в кошару до преподобного, то невидима сила зв'язала їх і злодії не змогли зрушити з місця. Вранці святитель розв'язав розбійників, умовив їх залишити злочинне ремесло і подарував кожному по вівці зі словами: «Нехай же не даремно ви спали».

8. Навіть будучи єпископом Тримифунта, святий продовжував вести просту і смиренне життя: самостійно забирав хліб, пас отари овець.

9. Коли фашисти бомбили острів Корфу під час II Світової війни, єдиним місцем, де люди могли відчувати себе безпечно, був храму Спиридона Триміфунтського. Всі будівлі навколо церкви були зруйновані, а в храмі залишилося цілим навіть скло.

З благословення архієрея однією з найдавніших єпархій Елладської Православної Церкви, митрополита Керкирского і Паксийского Нектарія (Доваса)

Характеристики

Код товару
35928
Країна виробництва
Греція
Тип
інше, ладаніца
Призначення
інше
Матеріал
інше
Особливості
без особливостей
Показати всі