Іконостас різьбленій з кіотамі, золочення (Білорусь)

Іконостас різьбленій з кіотамі, золочення (Білорусь)

Іконостас різьбленій з кіотамі, золочення (Білорусь) від компанії Церковна крамниця "Покрова" - церковне начиння - фото 1
15 500 ₴/кв.м
Під замовлення, 160 днів

Доставка

 Самовивіз в м. Луцьк
Безкоштовно
 Укрпошта
50 ₴
 Кур'єр компанії в м. Луцьк
500 ₴
 Делівері
500 ₴
 Міжнародна доставка
1 500 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата кур'єрові по м. Луцьк
 Оплата під час самовивезення по м. Луцьк

Опис

Розмір іконостасу 7м ширина, 5.2м висота. Встановлений 4.02.20р. в Гомельскій області, Білорусь.  

Виготовляємо Іконостаси на замовлення по раніше зазначеним розмірам. Дерево може бути Вільха, або Липа, ручна різка або ЧПУ. Наносимо фольговану позолоту по технології - іконостаси під золото. Для запуску роботи з виготовлення Іконостасу складається договір і ми отримуємо авансовий платіж (не меньше 30%). Кінцеві ціни уточнюйте по контактам на сайті. Виготовляємо іконостаси для храмів на замовлення.

Сьогодні ми приймаємо замовлення на виготовлення ексклюзивного декору для храмів, а також розглядаємо варіанти по створенню нових зразків церковних меблів! Тому, якщо вам сподобалась певна річ із інтернету, і ви б хотіли побачити таку модель престолу, аналоя жертовника чи напольного кіоту із дерева або металу у себе в храмі, то сміливо звертайтеся до нашої майстерні! Ми відкриті для нового досвіду і готові втілювати у життя нові зразки меблів для храмів за потрібними параметрами.

Характеристики

Код товару
30492
Країна виробництва
Україна
Тип
дерев'яний різьблений іконостас
Оздоблення
інше
Тип золочення
декоративне