Про нас

Про нас

Церковне начинняЦерковна крамниця у Луцьку вітає Вас!

Наш інтернет магазин церковних товарів на українському ринку функціонує з 2013 року. Основними напрямком роботи нашого магазину є задоволення запиту споживачів по різним товарам релігійної тематики. Ми маємо свою майстерню церковних виробів - спеціалізація на іконостасах, престолах, аналоях, жертовниках, підставках для хоругв і ковчегів. Виготовляємо ковчеги з булату на різну кількість мощовиків. А також співпрацюємо з кращими виробниками Волинської області.

Серед пріоритетних цілей компанії є висвітлення на ринку найбільш цікавих пропозицій по церковним товарам, храмовим іконам, меблям, начинням і пошивній продукції, по оптимальним для кінцевого покупця цінам. В асортименті магазину представлені позиції, які завозяться нами і нашими партнерами із Греції. Це кадила, ладан із Афону, різноманітне церковне начиння з металу.

Для реалізації програми максимального асортименту церковних товарів ми вже залучили достатньо велику кількість майстрів по Волинській області та України, включно із власною майстернею. Це дозволяє створювати прекрасні вироби для храмів всієї України і не тільки, які на гідному рівні конкурують з зарубіжними аналогами. Нерідко нашими замовниками є священники і діаспора із США і Канади, а також з країн Європи.

Окремими великими напрямками нашої діяльності є виготовлення куполів для церков та капличок, а також виготовлення іконостасів Луцьк середнього цінового рівня. Іконостаси зокрема виготовляються за побажаннями всіх деталей від замовників, із максимальним дотриманням канонів православної церкви. Вони можуть декоруватись фольгою під позолоту, або ж тонуватись під лакове дерево. Замовляючи купол чи іконостас, вже через 2-6 місяців Ви маєте змогу отримати ексклюзивні вироби високої якості.

Іконостаси від виробникаАсортимент інтернет магазину церковного начиння "Покрова":

 • церковні ікон по каталогу (більше ніж 700 образів Святих у каталозі) і близько 20 варіантів видів ікон для храмів і дому;
 • виготовлення і реалізація аналоїв, риз для престолів і жертовників із чеканкою на булаті, а також із дерева;
 • продаж бра настінних для храмів і панікадил з хоросами і без;
 • реалізація церковних дзвонів вагою від 6 до 500 кг;
 • продаж хоругв із тканини з вишивкою, а також латунних з держаками;
 • реалізація хрестів і ікон запрестольних з підставками,
 • виготовлення підставок різних типів для ковчегів, ікон і хоругв;
 • виготовлення гробниць і рак під плащаниці;
 • виготовлення підсвічників і семисвічників для храмів із латуні;
 • реалізація голгоф і воскресінь із фанери і різьблених з дерева;
 • поставляємо нержавіючі листи з покриттям нітрид титану в листах для покриття дахів, куполів церков.

Чому варто замовляти церковну атрибутику в інтернет-магазині "Покрова"?

На нашому сайті представлений широкий асортимент церковного начиння високої якості, а це на сьогодні більше 5000 варіантів товарів! Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення: допоможемо Вам підібрати форму, покриття, матеріали. Також наші майстри можуть змінювати розміри та колір на наші вироби, що дозволяє максимально акуратно і красиво укомплектувати вашу церкву.

Співпраця безпосередньо з виробником дозволяє змінювати дизайн церковних товарів, в залежності від Ваших побажань, а також замовляти продукцію по індивідуальному замовленню. Ми намагаємось забезпечити максимально комфортні умови співпраці та гнучку цінову політику. На великі замовлення можемо заключати договір з чітким зазначенням термінів поставки товару. До переваг співпраці з магазином "Покрова" також відноситься оперативність виконання замовлення та швидка доставка у будь-яку точку України і за кордон.

Наша компанія постійно працює над розширенням асортименту, щоб задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів. Ми відкриті для нового досвіду і якщо у вас є ділові пропозиції по співпраці із радістю відгукнемось!

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
Церковна крамниця "Покрова" - церковне начиння
Телефони
Показати всю інформацію про компанію